• baner2111
  • baner3
  • baner1121
Kalendarz Imprez
[CPMV_CALENDAR view="3"]

O nas

Klub powstał w styczniu 2011 roku. Lokal, w którym się znajduje od lat cieszył się popularnością różnych pokoleń, do niedawna miejsce to przyciągało gości pod szyldem Enigmy. Wcześniej znany był z kameralnego wnętrza, w którym mieściła się garstka gości. W chwili obecnej Cotton Club to miejsce urządzone nie tylko z rozmachem ale i klimatem, który nie pozwala przejść obojętnie.

Blisko 500 metrów kw. powierzchni klubu, 230 miejsc siedzących, 100 mkw parkietu do zabawy, kilkaset napojów i drinków do wyboru, świetne bistro, barmani, kelnerki, kulturalna i dyskretna ochrona to podstawa do dobrej zabawy. Brakuje tam tylko Ciebie i Twoich gości.

 

Zanim postanowisz nas odwiedzić przeczytaj poniższe informacje, które ułatwią Ci zaplanować niezapomniany wieczór w klubie rodziny Cotton.

 

» Kto jest mile widziany czyli słów kilka o SELEKCJI

 

 

Szanując indywidualny styl każdego z gości, zwracamy uwagę na przesadnie sportowy strój, który może nie pasować do wystroju i klimatu aktualnej odbywającej się imprezy.

 

» Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o planowanych imprezach w klubie dodaj swój adres e-mail do listy mailingowej (Newsletter). Będziesz otrzymywał jako pierwszy informacje o najciekawszych wydarzeniach i imprezach w Klubie Cotton Club.

 

» Jeśli chcesz mieć zapewnione miejsce skorzystaj z zakładki REZERWACJE , wybierz stolik przedstawiony na wizualizacji klubu i zadzwoń, by go zarezerwować.

 

» Jeśli chcesz zorganizować imprezę indywidualną lub firmową skontaktuj się z managerem klubu Cotton Club, by ustalić szczegóły. Nr telefonu w zakładce KONTAKT.

 

Na koniec kilka informacji drobnych, lecz nie mniej ważnych:

 

» Akceptujemy płatności kartami płatniczymi dopuszczonymi do obiegu w Polsce

 

» Cotton Club jest w pełni klimatyzowany

 

» Posiadamy zamykaną szatnię

 

» Cotton Club posiada 6 wielkoformatowych telewizorów LCD oraz współpracuje z czołowymi nadawcami telewizji cyfrowej dzięki czemu masz możliwość wspólnej zabawy przy najlepszych wydarzeniach sportowych i kulturalnych.

 

» W sezonie letnim zapraszamy do kameralnego ogródka Cotton Club mieszczącego się przed klubem

 

Regulamin KlubuNewsletter

Chcesz być najszybciej informowany o nowych wydarzeniach i promocjach ?


Kontakt z nami | Copyright © 2014 Cotton Club - Katowice, ul. Matejki 2. Made by Studio72